Designový obchod Zrní
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

Seznam autorů

Vše A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

PAPELOTE

Papelote je nové české papírnictví, které lze nakoupit u nás v kamenném obchůdku.

4 výrobků (i vyprodané)

PEČLOVÁ ADÉLA

Absolventka ČVUT oboru architektura stavitelství, studentka TUL na katedře umění a architektury.

1 výrobků (i vyprodané)

PE - TRU

Originální šperky z křišťálové pryskyřice a buttony s autorskou grafikou. Náušnice s mechanickým zapínám, pecky, brože, náhrdelníky, odznáčky, zrcátka, magnetky a jiné drobnosti...

22 výrobků (i vyprodané)


PIC TO GRAMS

Pictograms jsou všude okolo nás, tak proč je nemít i na sobě? Piktogramem můžeš vyjádřit náladu, postoj, smysl a nebo jen tak pro radost.

27 výrobků (i vyprodané)

PINX

NX Vám nabízí šperky s originálním designem z netradičních materiálů jejichž autorkou je MgA. Iva Návojská Pechmanová. Absolventka Fakulty výtvarných umění VUT v Brně, v Ateliéru grafický design u prof. V. Houfa. Jednoduché, zároveň jedinečné designy šperků z barevného plexiskla vyrábí v limitovaném počtu. Trička s neotřelými potisky dělá pro dospělé i děti v menších kolekcích zaručujících originalitu. Dekorace pro ty, kteří chtějí oživit interiér. Umístění v soutěžích: 1.místo - Logotyp Mladých brněnských symfoniků (2002) 2.místo - Logotyp a vizuální styl pro Národní divadlo v Brně (2003) 2.-3.místo - Logotyp Studentské komory rady vysokých škol (2006) 1.-3.místo - Logotyp a vizuální styl Jihomoravského kraje (pro PortaDesign) (2007) 2.-3.místo - Logotyp a vizuální styl města Vysoké Mýto (pro PortaDesign) (2008) 1.místo - Logotyp a vizuální styl města Kroměříž (pro PortaDesign) (2008) 3.místo - Logotyp a vizuální styl Filharmonie Brno (pro PortaDesign) (2009) 1.místo - Logotyp a vizuální styl Moravské zemské knihovny v Brně (pro PortaDesign) (2009)

1 výrobků

PIRŠČ PORCELÁN STUDIO

Porcelánové doplňky ke stolování, 3D tapety.

3 výrobků


PORCELANELERIE

Ruční výroba náušnic, náhrdelníků, prstenů a to vše z porcelánu

39 výrobků (i vyprodané)

PRŮCHA LADISLAV

Sklářský výtvarník, designér.

3 výrobků (i vyprodané)© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí