Designový obchod Zrní
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

KABINET

Co je Kabinet? / Koncept Porcelánové šperky i neobvyklé dekorace do interiéru vznikají pod značkou Kabinet od roku 2011. V Kabinetu se najdou ti, kteří hledají neotřelé kousky s příběhem i jedinečný šperk, který bude víc než jen ozdobou, ale i osobním talismanem.

Kdo jsme? Kabinet spojuje dvě designérky Kristýnu Pleskovou a Pavlínu Bubnovou. Myšlenka vytvořit společný projekt vznikla už při studiu v ateliéru keramiky a porcelánu. Společnou řeč jsme našly v lehce bizarní estetice a v nadšení pro jedinečnou poetiku sbírek kuriozit. Ztohoto konceptu vycházíme stále a tvoříme svoji vlastní sbírku, náš Kabinet.

Co děláme? Každý kousek od nás je originálním autorským designem, který tvoříme od prvních návrhů až po hotový produkt. Vyrábíme především z porcelánu, který je vznešeným a čistým materiálem. Porcelánové šperky obvykle kombinujeme s kovovými komponenty z nerezové oceli, které při styku s pokožkou nekorodují a nezpůsobují alergické reakce. Porcelán i nerezová ocel jsou stálými materiály, a tak v podstatě nevyžadují žádnou speciální péči. Pokud šperk neupustíte na zem, bude vám dělat radost napořád

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

...a dalších 18 nádherných věcí!

Prohlédněte si kompletní katalog výrobků od výrobce KABINET.

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí