Designový obchod Zrní
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

TEOREM

AUTORSKÝ VYŠÍVANÝ ŠPERK A DOPLŇKY

Vítám Vás v koutku své duše nazvané Teorem.

Technikou vyšívání se zabývám již asi šest let s různou intenzitou. Začala jsem většími vyšívanými obrazy konkrétních asociací. Tato technika pro mě byla a stále je velice zásadní a to pro svou preciznost a časovou náročnost. Jeden ručně vyšívaný obraz mi zabere asi měsíc života čistého času a to si potom pořádně rozmyslím, co si vyšiju:-)

Někdo by si mohl říct, že to je ztráta času, ale pro mě je tato doba velmi meditativní. Ti co sami tvoří, jistě ví, že čím déle a více tvoří, tím víc dobrých věcí je napadá. A takto se také zrodila myšlenka vyšívaných šperků. Jelikož jsem srdcem šperkař a ve své tvorbě jsem šperkařské materiály většinou používala a vytvářela z nich objekty a interaktivní instalace návrat ke šperku byl nasnadě.

Jelikož stroje byly vymyšleny proto, aby nám usnadňovaly život, rozhodla jsem se i já stroje pro svůj záměr použít. Vyšívané šperky tedy vyšívám na svém vyšívacím stroji. Což mi umožňuje šperk vyšít v různých barevných variantách, šetří mi čas na navrhování dalších šperků a také snižuje finanční náklady na šperk, takže si jej může dovolit obyčejný smrtelník.

Doufám, že se Vám mé šperky a doplňky budou líbit, pro mě jsou totiž zásadní pravdou, kterou chci žít.

Jdu holt s kůží na trh.

Vaše Tereza (TEOREM)

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

...a dalších 12 nádherných věcí!

Prohlédněte si kompletní katalog výrobků od výrobce TEOREM.

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí