Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

ZRNÍ jen jako výdejní místo!


< >


1.únor 2021


Kamenná prodejna nyní slouží jen jako výdejní místo pro objednávky z e-shopu. Objednávky z e-shopu odesíláme nepřetržitě.

PRODEJ V NOUZOVÉM STAVU Vzhledem k nařízení vlády ze dne 21.10.2020 funguje od 22.10.2020 naše prodejna pouze jako výdejní místo pro objednávky z e-shopu. Takže je nutné předem provést objednávku a až po potvrzení vyřízení objednávky je možné na prodejně zboží vyzvednout. Máme otevřeno každé pondělí od 7.00 do 15.00 hodin. Pokud Vám námi vyčleněný den nevyhovuje, tak nezoufejte. Naší snahou je zákazníkovi časově vyhovět a po uskutečnění objednávky se s námi telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu spojte. Společně nejdeme den i hodinu, která by obou stranám pro předání nejlépe vyhovovala.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na telefonní číslo +420 775 109 206 nebo kontaktujte E-mailem mame@zrni.eu. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví.

Během vyzvednutí zboží prosíme o dodržování nařízených hygienických pravidel: Vstup pouze s rouškou, dezinfikujte si ruce při vstupu, dodržujte odstup alespoň 2m, do prodejny nevstupujte pokud jste nemocní(obsluha může takového zákazníka požádat o opuštění prodejny, vyvarujte se kontaktu s vystaveným zbožím
© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí