Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

BUX BAX

Bux Bax šije módní městské batohy v malých kolekcích z nepromokavé kordury a kortexinu. Barevnost je staženější, dávám přednost minimalistické a skandinávské škále barev. Multifunkční typ Transformer je batoh s možností snadné přeměny na tašku. Snadným přepnutím popruhů je rázem z batohu taška, kterou ocení především maminky a tatínkové, kteří vozí kočárek. Dále šiji elegantní a praktické ledvinky.

Jmenuji se Jitka Enochová, narodila jsem se v Praze v roce 1978.

Mám tři děti a psa a žijeme na vsi u Neratovic, kde mám také svoji dílničku.

Pod značkou Bux Bax od roku 2013 navrhuji a šiji elegantní městské batohy v malých kolekcích, typické minimalistickým provedením, jednoduchostí a praktičností. Batohy šiji z cordury nebo kortexinu -nepromokavé zátěžové látky, dále používám bavlnu a koženku. Barevnost bývá staženější , díky které se batohy hodí ke každému Vašemu outfitu.

Jsem autorem multifunkčního typu Transformer, což je batoh s možností snadné přeměny v tašku. Přepnutím popruhů je rázem z batohu taška, kterou ocení především maminky a tatínkové, kteří vozí kočárek. Batoh je nastavitelný na dvě velikosti.

Taktéž šiji praktické ledvinky.

Bux Bax je jednočlenná firmička, další zaměstnance nemám, tudíž veškeré mé výrobky prošly pouze mýma rukama a jsou tudíž šité z čisté lásky ke tvorbě 🙂

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí