Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

HAARO NATURO

Příběh Haaro Naturo se začal odehrávat v Liberci, v jednom ne tak úplně obyčejném kadeřnictví. V kadeřnictví, kde se Zita se Soňou rozhodly jít naprosto odlišnou cestou, a to zcela bez škodlivé chemie. Máte pocit, že to není reálné? Že v každém kadeřnictví musí aspoň trocha syntetiky být? Pak vězte, že nemusí a že kdo chce, hledá způsoby a zpravidla je i najde.

Základní vizí značky bylo a je péči o vlasy maximálně zjednodušit a využívat k ní pouze 100% přírodní přípravky. Proč taky, jak říká Zita, je stále chemicky ničit a následně složitě, a opět chemicky, opravovat a tak stále dokola? A tak se v hlavě začala rodit myšlenka na takové přípravky, které budu opravdu šetrné nejen k přírodě, ale i k lidem, jejich vlasům a pokožce. A co je hlavní, které budou funkční.

A výsledek? Ten už dobře víte, jinak byste teď nemohli vybírat ze široké škály přípravků k péči o vlasy na našem e-shopu. :)

Pokud rádi zkoušíte něco nového a netradičního, vyzkoušejte třeba bylinné práškové šampony. Na výběr máte opět z několika variant, například na lupy, mastné vlasy nebo pro lesk a objem.

Skvělou vychytávkou jsou i pudry v několika odstínech, které lze použít jako suchý šampon nebo jemné zamaskování šedin v odrostu.

Zita Sanetrníková s kolegyní Soňou Kočovou už několik let cílí na ženy, které odmítají používat na vlasy agresivní barvy. Umělé chemické sloučeniny liberecké kadeřnice nahrazují především bylinami, ale třeba i jílem z kamenolomů. Vycházejí tak vstříc lidem se zdravotními problémy i těm, kteří touží po detoxu či vlídnějšímu vztahu k přírodě.

V čem konkrétně je vaše kosmetika jiná? Používáme například hodně silné výluhy z bylin. Všechny důležité látky tam musí být ve skutečně velkém množství, aby opravdu účinkovaly. A nic tam není zbytečně. Pozná se to i na vzhledu produktu. Když vidím skoro bílý kopřivový šampón, je jasné, že tam z kopřiv asi nebude moc. Náš je hnědý, vrásčitý, škaredý.

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí