Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

VIVA design

I když dámy mají přednost tak začněme s představením od zakladatele a guru našeho studia Gustava. Může se totiž stát, že vám při příchodu nabídne kávu a uvede vás, i když tu na to má "lidi". Ale jsme tu zkrátka rovnocenní partněři.

Gustav Fifka vystudoval vyšší odbornou grafickou školu Helichovku v Praze. Po studiích se usadil v Českých Budějovicích, kde se stal spolumajitelem reklamní agentury, kterou po 11 letech, jako již ostřílený grafik opustil a v roce 2009 si splnil svůj sen a založil si vlastní grafické studio v Táboře. Za ta léta, kdy byl i ve službách velkých korporátních firem si ujasnil, jakou cestou se ubírat, aby mu jeho práce dávala smysl. Souznění s lidmi, kteří si sami budovali své podnikatelské sny mu bylo bližší a začal se zaměřovat na spolupráci s nimi.

Hanka Linhartová je ve studiu již od jeho založení v roce 2009, kdy se starala o chod firmy. Faktury, banka, komunikace se zákazníky, ale její neustálá touha učit se novým věcem ji nakonec přeformovala na novou pozici a po několika kurzech grafiky se konečně našla a usadila se na křesle u monitoru a vytvoří vám leták, brožuru, katalog, vysadí knihu či časopis. Její neustálá dobrá nálada je nakažlivá a vytváří ve studiu jedinečné klima.

Eliška Hniličková je takovou bránou do studia. Její stůl najdete hned při vstupu do studia a její podpis pod veškerou komunikací. Stará se o dobrý chod projektů a sem tam nahodí nějaký nápad, který tu spolu se zákazníky rozvnineme. Uzavírá tak trojici, která tvoří tým našeho kreativního studia.

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí