Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

INDIJANKA

Tvořím design, který ladí svou jedinečností, praktičností, udržitelností a minimalismem … jako tvůrce atmosféry, jehož ambicí je vytvořit neobyčejný prostor plný svěžích tónů, autorské tvorby a vkusného designu.

Mým záměrem je tvořit smysluplnou dekoraci s přesahem, která vnáší do prostoru hloubku, emoce, sebevědomí, nadčasovost, příběh, řád a harmonii.

Má tvorba je autentická, je odrazem mne samé.

Není to pouhá dekorace. Je to emoce, která chce být spatřena a vnímána v celé své čistotě a dokonalosti. Příběh, který chce být napsán a prožit. Poblouznění, které projede tělem, jako divoká vlna pod závojem noci, a které nikdy neskončí. Je to únik z rytmu každodennosti do malých zázraků všedních dnů. Únik do smyslných doteků plných něhy a ladnosti.

Je to oslava života v celé své přítomnosti!

Jsem designérkou vlastního příběhu. Jsem bojovnice, rebelka, bohyně a tvůrkyně. Jsem žena, která překračuje hranice. Hranice všednosti, konvencí, pravidel a přesvědčení. Čekám od života víc, a tak si tvořím svou vlastní cestu.

"Svého osudu jsem pán, své duše kapitán".

Neakceptuji zkušenosti druhých a zpochybňuji své vlastní. Učím se, rostu, léčím se, zkouším, měním se, nezastavuji. Když padnu, postavím se a jdu dál. Jsem jako Fénix, který shořel a vstal z popele. Tvořím z nemožného možné.

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

...a dalších 30 nádherných věcí!

Prohlédněte si kompletní katalog výrobků od výrobce INDIJANKA.

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí