Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

JSEM STUDIO

Jsem studio tvoří hlavně šperky a žárovky tištěné na 3D tiskárně. Šperky jsou založené na průhlednosti a neobvyklém třpytu vytištěného materiálu, Jsou lehoučké a dostatečně odolné pro běžné nošení.Tvary hledáme tak, aby byly zajímavé a originální na pohled a příjemné na nošení. Chceme aby byly naše šperky nápadné a lehce extravagantní, ale zároveň i vhodné k dennímu nošení a aby se daly dobře kombinovat s různým oblečením. Od počátku také musíme dávat pozor, aby vymyšlený tvar bylo možné vytisknout. Některé tvary se totiž mohou při tisku začít bortit, nebo ohýbat.

♥Jakmile tužka načrtne první linku, začíná proces tvorby, který linkou i končí. Jen už ne linkou kreslenou, ale tištěnou.

Jsme designéři, kutilové, výtvarníci, manželé a rodičové dvou děťátek.

Jolana Vodička Šornerová Absolventka VŠVU v Bratislavě. Hlavní vizážistka, návrhářka tvarů, barevných kombinací a doplňků, malířka akvarelů, fotografka výtvorů i rodinných fotografií. Učí na střední umělecké škole, organizuje rodinu, nakupuje, někdy vaří, běhá po lesích, příležitostně píše blog a tvoří hračky pro děti. Od jak živa tíhne k umění, designu, porcelánu a zasněženým krajinám.

Jindřich Vodička Absolvent VŠUP v Praze. Navrhuje žárovky a tvary, stará se o většinu technických věcí, které výroba obnáší. Je nadšenec počítačů a nových technologií, zabývá se interaktivním designem a reklamou.

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

...a další 1 nádherná věc!

Prohlédněte si kompletní katalog výrobků od výrobce JSEM STUDIO.

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí