Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

LITTLE BUBBLE STORIES

Jsem obyčejná holka, kterou baví hrát si se slovy. Výroba bublin tento rozměr rozšiřuje o možnost podělit se o legrácky a slovní hříčky i se svým okolím.

První bublina spatřila světlo světa asi před pěti lety. Nevypadala tak, jako dnes – byla strašně moc nedokonalá. Postupným procesem se ale brože, které ručně vystřihuju, píšu i šiju, přerodily v záležitost, která mě zatím nepřestala bavit. A podle reakcí ostatních mám pocit, že baví i Vás, což mě moc těší a přináší mi to chuť dál tvořit.

Protože však stojím před mnohem větší výzvou, než před pěti lety (především co se do počtu vyrobených broží týče), poprosila jsem o pomoc svou skvělou kamarádku Jarušku, která mi se závěrečným obšíváním bublin skvěle pomáhá, a celý proces výroby se tak značně urychluje.

Barevné podklady pro brože řeším lokálně: k dispozici mám Brněnskou továrnu plstí (BTP), která vyrábí přesně to, co potřebuju. K psaní textů využívám kvalitních barev na textil. K obšití bublin dobře slouží klasické české perlovky, k balení pak karton s abstraktním autorským tiskem (pro každou edici vymýšlím, ručně tisknu a maluju jiný), na kterém brože hezky vyniknou.

Lucie Horská

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

...a dalších 23 nádherných věcí!

Prohlédněte si kompletní katalog výrobků od výrobce LITTLE BUBBLE STORIES.

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí