Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

LLEV

Studio LLEV product design vzniklo v roce 2004. Našim přáním je tvořit předměty, které mají svůj vlastní příběh. Pracujeme s přírodními materiály a náš styl sami nazýváme Hand made design. V tomto duchu navrhujeme sklo, šperky, nábytek a další interiérové doplňky.

Každému projektu tohoto rozsahu předchází studie, která ukáže kdo je cílový zákazník a jaké jsou jeho potřeby. V naší práci se snažíme naplnit několik podstatných cílů, mezi které patří spokojený klient, ale také naplnění představ jeho zákazníka. Při tom všem toužíme našemu designu vtisknout díl lidskosti, poezie a několik taktů příjemné melodie tzv. současné hudby. Samotný proces je o studiu výrobních technologiích a touze zlepšit kulturu užívání produktu ve 21. století.

Design výrobků vnímáme jako službu společnosti. Je to příležitost, jak udělat lidem radost. Naše návrhy mají většinou konceptuální podtext, jelikož bychom se neobešli bez souvislostí, kterých si vážíme i na některých věcech kolem nás. Předměty by měly mít svůj vlastní příběh.

Pracujeme pro společnosti Laufen CZ, Jan Becher, Jablonex Group, Preciosa, Manumade, Architrade, Semma a další soukromé zadavatele.

Tvoříme v Českém Ráji.

Kontakt

Email
llev@email.cz
Telefon
+420 775 325 444

Aktuální výrobky v katalogu

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí