Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

MORAVSKÉ SKLÁRNY KVĚTNÁ

V sklárně Květná vyrábí pouze sodno draselné sklo tradičními metodami v pánvových pecích. Veškerý vlastní sortiment tvoří foukané, ručně tvarované výrobky bez přísad olova, čímž je zaručena naprostá zdravotní nezávadnost.

Sortiment tvoří více než dva tisíce druhů výrobků v různých barevných kombinacích (možnost tavení 15 druhů barevných sklovin) a tento sortiment je neustále rozšiřován podle přání zákazníků. Všechny výrobky je možné dodávat hladké nebo dekorované. Užívá všechny dostupné metody zdobení skla podle vlastních vzorů, nebo podle požadavků zákazníků. Standardem jsou vysoce kvalitní výrobky, které jsou tradiční pro sklárnu a které prodává do celého světa.

Logem s hitorizujícím K označujeme nejvyšší kvalitu stávající produkce,jejímiž autory jsou návrháři tak zvučných jmen jako A. Brunovský a další Designovou řadu pak tvoří nejmodernější výrobky současných špičkových designérů jako jsou Olgoj Chorchoj, Rony Plesl nebo Jiří Šuhájek, Tomáš Hovorka, Marco Saousa Santos, Jean-Marie Massaud.

Kontakt

Email
obchod@moravskesklarny.cz
Telefon
572 619 152

Aktuální výrobky v katalogu

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí