Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

LIMITED / Roman Šedina

Designer dekorativního porcelánu a keramiky v interiéru. Zabývá se inovativním designem porcelánových doplňků. Své zkušenosti získával při navrhování interiérových obkladů i sanitární keramiky. Spolupracoval se značkami Lasselsberger ceramics, Ideal standard, Thun, Český porcelán.

V roce 2008 založil vlastní značku LIMITED, která se orientuje na design nekonvenčního autorského porcelánu v limitovaných sériích.

Jeho designová práce zahrnuje svícny, vázy, mísy a také drobné sety určené pro stolování.

Geometrizující tvarosloví a technologická náročnost předmětů nese rukopis návrháře patřícího mezi špičku v této oblasti.

Více info se dozvíte na stránkách www.limitedporcelain.cz

OCENĚNÍ_ 2011 nominace Elle Decor International Design Awards 2010 nominace Elle Decor International Design Awards 2009 zvláštní ocenění udělené architektem Carlo Magnoli / člen poroty ARTZEPT / 2008 kolekce LIMITED. zařazena do sbírek současného skla a porcelánu UMPRUM v Praze 2007 1. cena v Soutěži o nový design keramických obkladů pro budovu Kampusu FUD-UJEP v Ústí n. Labem 2007 umístění v užším světovém výběru MACEF DESIGN AWARD / ceramic for breakfast /

ZASTOUPENÍ VE SBÍRKÁCH Menfi Industria building - a Zepter company / Milano / Umělecko-průmyslové muzeum Praha / ČR / Porzellanikon Europaisches Industriemuseum in Sleb / Německo / Privátní sbírky v Evropě a Americe

PREZENTACE_ Porcelánové realizace jsou představovány na mezinárodních přehlídkách designu např. New York, Brusel, Londýn, Vídeň,Varšava, Bratislava, Miláno, Praha.

Dále je designér Roman Šedina zařazen v publikaci KŘEHKÝ nebo ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců.

Kontakt

Webové stránky
http://www.limitedporcelain.cz/
Email
r.sedina@centrum.cz
Telefon
+420721432192

Aktuální výrobky v katalogu

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí