Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

VITALIA ART

Jmenuji se Vitalia a jsem autorkou umělecké kolekce, která je zde představena pod vlastní obchodní značkou VITALIA art.

Jako u mnoha umělecky založených lidí se má záliba zrodila již v dětském věku. Odnepaměti jsem si zkrášlovala náramky, které jsem vyráběla pro sebe a své přátele. Vždy jsem se chtěla něčím lišit, být v něčem originální, mít svůj vlastní styl.

Stalo se tak, že po střední škole jsem se dostala na vysokou na geograficko-biologickou fakultu. V tomto období jsem se již věnovala tvorbě šperků z přírodních kamenů, což mne velmi bavilo, a po dvou letech studia na univerzitě jsem získala zcela nový pohled na živou přírodu a znovu jsem se do ní zamilovala. Stala se pro mne natolik blízkou, že jsem se rozhodla zvěčnit některá její mistrovská díla ve svých špercích. Po ruce tehdy byla epoxidová pryskyřice a nezastavitelné množství nápadů v hlavě. Vše do sebe samo zapadlo, světlo světa začaly spatřovat nové šperky z mé dílny. Nebyly podobné ničemu, s čím jsem se doposud setkala, nepřipomínaly nic známého, neměla jsem se od koho učit, ale šla jsem kupředu vedena neviditelnou silou své cílevědomosti a vírou v to, že se mé výtvory budou lidem líbit. Se zápalem a něžnou vášní jsem tvořila nové šperky, které dnes dělají radost lidem z celého světa.

V roce 2014 jsem se vdala a můj tým se rozšířil o další tvůrčí duši a partnera. Manžel mi začal pomáhat s mou zálibou a podnikáním. Pracujeme jako jeden celek, ale každý se zaměřuje na jiný druh práce.

Momentálně se náš tým zabývá tvorbou ručně vyrobených šperků s využitím živých květů zakomponovaných do epoxidové pryskyřice a jde o výrobky vlastní obchodní značky VITALIA art. Květy neblednou na slunečním světle ani při každodenním nošení.

Z kovů používáme stříbro, pozlacený a postříbřený kov, rhodium a kvalitní bižuterní slitiny. Skoro všechny části našich výrobků jsou ručně dělané a dohromady tvoří naprosto unikátní a neopakovatelný výtvor. Pokud ale budete chtít svůj vlastní šperk čistě dle Vašich představ, popisu či náčrtku, tak samozřejmě velice rádi splníme jakékoli Vaše přání.

Jsme velmi rádi, že jsme si našli svůj vlastní styl, líbí se nám vytvářet šperky kombinované s elementy živé přírody, schraňovat všechnu tu křehkou krásu, svěžest a něžnost, která zůstává zachována v našich výrobcích stále rozkvetlá a nikdy nevadnoucí v jakémkoliv ročním období.

Kontakt


Aktuální výrobky v katalogu

...a dalších 96 nádherných věcí!

Prohlédněte si kompletní katalog výrobků od výrobce VITALIA ART.

© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí